Upozornění: Na prodejně umožněn pouze výdej objednávek z eshopu po předchozí výzvě. Eshop běží bez omezení.

LEGO Disney 43170 Vaianino oceánské dobrodružství

 
 • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
599 Kč
Kód produktu LEGO43170
Značka LEGO
Kategorie LEGO Disney Princess
Záruka 2 roky
 

Malí fanoušci Disney filmu Vaiana si nepochybně zamilují kreativní hraní a zábavu, kterou jim nabízí tato rozkošná stavebnice (43170) Vaianino oceánské dobrodružství od LEGO® | Disney.

Obsahuje plachetnici camakau se stěžněm, zdobenou látkovou plachtou a magickým veslem, a k tomu navíc další prvky pro zahájení hry a dílek zdobený drahokamem „srdce Te Fiti“.

Přehrávejte si nebojácně vzrušující scény z filmu S touto rozkošnou Disney sadou s Vaianou si děti mohou přehrávat oblíbené scény z filmu nebo je libovolně přetvářet. S modelem je možné hrát si buď samostatně, nebo ho kombinovat s nejrůznějšími vzrušujícími a kreativními herními scénáři.

Zábavné doplňky pro snadné hraní Součástí této Disney sady s Vaianou je několik prvků pro snadný začátek, které inspirují dětskou kreativitu a fantazii. Malí stavitelé se mohou vydat za hranice filmu do vlastního světa zábavy a dobrodružství. Tato sada dále obsahuje minipanenku Vaiany a LEGO figurku prasátka Pua vyrobenou pro řadu Disney, aby si děti mohly začít hrát rychle a jednoduše.

 • Inspirujte děti k napínavému hraní podle filmu nebo tvůrčímu použití této rozkošné sady, která obsahuje Vaianu a prasátko Pua. Skvělý dárek pro děti a fanoušky Vaiany od Disneyho. Stačí vybalit kostky z krabice a hraní může začít!
 • Jaké dobrodružství čeká na moři? Děti mohou procvičit svou představivost a tvůrčí schopnosti, zatímco se vydají na vzrušující misi s Vaianou a prasátkem Puem od Disneyho na sestavitelné plachetnici camakau.
 • Tyto oblíbené postavičky umožňují zábavné hraní buď v této sadě, nebo v kombinaci s ostatními modely jako součást nových příběhů a zábavných zážitků. Děti se mohou vydat na průzkum s Vaianou od Disneyho nebo nakrmit Pua, než vyplují za dobrodružstvím!
 • Fanoušci Vaiany od studia Disney si zamilují tuto sadu (43170) od LEGO® | Disney. Loď s látkovou plachtou a dílkem „srdce Te Fiti“ nadchne každé dítě. Hodí se skvěle jako vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro kluky a holky ve věku od 6 let.
 • Malá, ale mocná a připravená na akci. Plachetnice měří přes 10 cm na výšku, 9 cm na délku a 6 cm na šířku. Tato sada je tedy dostatečně velká na seriózní dobrodružství a zároveň dostatečně malá na to, aby si ji s sebou děti mohly vzít kamkoli.
 • Hodiny nekonečné zábavy poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají zdokonalovat se v nezávislém hraní i v řešení problémů, a navíc jim dávají možnost neustále přicházet s novými, vlastními příběhy.
 • Otevřete krabici, sestavte model a pusťte se do hraní. Díky srozumitelnému návodu si děti s modely poradí raz dva, což jim poskytne radost ze samostatného stavění a možnost vychutnat si nekonečnou porci kreativní zábavy.
 • Dejte dětem roztomilé postavy a scénáře, aby si mohly hrát se sadami od LEGO® | Disney. Tato zábavná Disney sada s Vaianou nabízí začátky příběhů, ale také otevřené hraní, které pomáhá dětem s rozvojem kreativity a fantazie.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO® kostky ty nejvyšší oborové standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • Ve společnosti LEGO Group LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Počet dílků: 46

Počet minifigurek: 1 + figurka prasátka

Věk: 6+

Rok vydání: 2020

lego41370

Hmotnost 0.21 kg
Rok uvedení 2020
Uvedeno na trh 2020 leden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

LEGO® KATALOG

Podívejte se na nový LEGO® katalog pro rok 2021.

lego-katalog-2020-2-CZ

NOVÁ APLIKACE LEGO® 3D KATALOG – K DISPOZICI KE STAŽENÍ ZDARMA!

Vdechněte LEGO® katalogu život! Díky této aplikaci s podporou rozšířené reality si můžete prohlížet nové LEGO výrobky jako zábavné 3D animace a prozkoumávat je ze všech stran.
 
google-play-badge
App_Store_Badge_CZ_blk_092917
 
LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS a MIXELS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2021 The LEGO Group. Všechna práva vyhrazena.
Google Play a logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.