Capáčky Liliputi vytvořeny pro zdravý růst dětských nožiček.

Liliputi značka ze srdce Evropy

Zakladatelé firmy Liliputi vytvořili značku pro zdravý a radostný vztah dítěte a rodičů z každodenního života. Během několikaletých zkušeností a pří stále rostoucí poptávce zjistili, že se jejich názory a přesvědčení setkávají s potřebami rodin, které se snaží o udržení harmonických vztahů v dnešním uspěchaném, často neosobním světě.

Značka Liliputi nabízí řešení pro rodiny s malými dětmi. Boty, capáčky, nosítka, kabáty, tašky a ostatní doplňky jsou vyráběny ručně v Maďarsku podle vlastních návrhů nebo ve spolupráci s šikovnými designéry při použití kvalitních materiálů pocházející z EU.

Liliputi capáčky jsou vytvořeny pro zdravý růst dětských nožiček, Liliputi šátek na nošení dětí patří k jedněm z nejkvalitnějším produktům na evropském trhu, Liliputi ergonomické nosítko a Liliputi Mei Tai nosítko jsou jednoduché, praktické a moderní nosiče dětí, Liliputi Mama kabát patří k nejoblíbenějším těhotenským a nosícím kabátům na českém a slovenském trhu. 

Liliputi produkty vyráběné v Maďarsku jsou zárukou nejvyšší kvality ze srdce Evropy.

 

Capáčky Liliputi vytvořeny pro zdravý růst dětských nožiček.

Věděli jste o tom, že 98% dětí se narodí se zdravými nožičkami, ale 60% dospělých má nějakou deformaci nohy.

Co můžete udělat, aby se nohy Vašich dětí vyvíjeli zdravě a neměli s nimi problémy v dospělosti?

Skoro všichni odborníci souhlasí s tím, že je nejzdravější chození naboso. Je to dané přirozeným vývojem člověka a k tomu se přizpůsobili naše kosti, klouby a šlachy. Nejblíže mají k chození naboso kožené botičky s měkkou podrážkou.

Když dítě chodí v kožených botičkách s měkkou podrážkou, používá svoje prsty a svaly chodidla, přirozeně je posiluje – v botičkách s pevnou podrážkou to není možné. Vyvíjí se jeho rovnováha a koordinační schopnosti. Posiluje svoje klouby, svaly a šlachy na nožičce. Reflexní zóny chodidla jsou při chůzi stimulované, což má za následek pozitivní účinek na celé tělo. Botičky nestlačují nožičku, měkká kůže dovolí malé dětské nožičce růst a nechává jí dostatečný prostor, aby se přirozeně vyvíjela.

 

Proč nemusí být botičky s měkkou podrážkou posíleny, jako kotníková obuv?

V botičkách s měkkou podrážkou se každá část nožičky účastní chůze a tím pádem nepotřebujeme mít posílen nebo utažen kotník nožičky. Právě toto je podstatou chůze na boso nebo v botičkách s měkkou podrážkou: nohy budou zdravé -  jen pokud se posílí. Liliputi capáčky jsou první kvalitní dětské botičky s měkkou podrážkou a dnes již patří mezi nejvyhledávanější značku barefoot prvních botiček pro děti.

Doporučení Capi-Cap.cz - dětské kojenecké botičky s měkkou podrážkou mají být vyrobeny vždy z přírodního kvalitního materiálu jako je třeba kůže. Syntetický materiál neumožní kůži dýchat. Nejhorší je pro vyvíjející se dětskou nožičku obuv obnošená. Nekupujte použité nebo nepoužívejte zděděné dětské botičky. Vždy kupujte nové!