Upozornění: Na prodejně umožněn pouze výdej objednávek z eshopu po předchozí výzvě. Eshop běží bez omezení.

Jurský svět Řvoucí Majungasaurus

 

Staňte se součástí dobrodružství Jurského světa s maximální bitevní akcí dinosaurů!

Tato středně velká akční figurka dinosaura s funkcí Sound Strike™ má zcela novou funkci Primal Attack, která dětem umožňuje ovládat bitevní hru buď pohybem ocasu na figurce ze strany na stranu pro úderovou akc, nebo pohybem ocasu nahoru a dolů pro úžasný útok!

Dostupnost Momentálně nedostupné
799 Kč
Kód produktu MTTL-GMC95
Značka MATTEL
Kategorie Dinosauři
Záruka 2 roky
 

Staňte se součástí dobrodružství Jurského světa s maximální bitevní akcí dinosaurů! Tato středně velká akční figurka dinosaura s funkcí Sound Strike™ má zcela novou funkci Primal Attack, která dětem umožňuje ovládat bitevní hru buď pohybem ocasu na figurce ze strany na stranu pro úderovou akc, nebo pohybem ocasu nahoru a dolů pro úžasný útok! Provádějte oba tahy současně pro realistický animovaný pohyb! Navíc kterýkoli z pohybů aktivuje realistické zvuky dinosaurů pro celkový zážitek z bitvy dinosaurů!

Tato akční figurka dinosaura Sound Strike ™ je zpracováná na náměty filmu, má pohyblivé klouby, autentickou barvu a realistickou texturu. Sesbírejte všechny akční figurky dinosaurů Sound Strike™ a znovu vytvořte epické bitevní akční scény z Jurského světa nebo si vytvořte vlastní dobrodružství! Pro více zábavy s dinosaury si stáhněte aplikaci Jurassic World Facts (Android a iOS), abyste mohli skenovat a sledovat, jak váš dinosaurus ožije, přiblížit si dinosaury zblízka, slyšet řev dinosaurů, naučit se zábavná fakta o dinosaurech a další! Barvy a dekorace se mohou lišit. 

Hlavní vlastnosti:

  • Tato středně velká akční figurka dinosaura série Jurassic World Sound Strike™ nabízí realistický pohyb, útočné pohyby a zvuky!
  • Pohybujte ocasem na figurce ze strany na stranu pro úderovou akci nebo pohybujte ocasem ze strany na stranu / nahoru a dolů pro úžasný CHOMP (pohybujte oběma současně pro realistický, animovaný pohyb).
  • Kterýkoli z pohybů aktivuje realistické zvuky dinosaurů!
  • Vzhled inspirovaný filmem, pohyblivé klouby, autentická barva a realistická struktura oživí postavu!
  • Pro děti od 4 let.
  • Stáhněte si aplikaci Jurassic World Facts (Android a iOS) a zažijte více zábavy s dinosaury! Aplikace vám umožní naskenovat vašeho dinosaura a sledovat, jak ožívá, přiblížit dinosaury zblízka, slyšet řev dinosaurů, naučit se zábavná fakta o dinosaurech a mnoho dalšího! 

Jurassic World je ochranná známka a autorská práva společností Universal Studios a Amblin Entertainment, Inc. Licencovaná společností Universal Studios. Všechna práva vyhrazena.

Velikost: délka cca 31cm

Doporučený věk: od 4 let.

NOVINKA 2020

Podobné produkty

Hmotnost 0.21 kg

Teaser na Netflix


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: